Aneta Dreksler

Trener, certyfikowany coach PCC ICF, certyfikowany trener FRIS®,
coach odporności psychicznej, facylitator Job crafting, twórczyni marki Fajnopracuj.

Zasługujesz na to, by czuć sens swojej pracy. Jestem tu po to, by Ci pomóc

 

Pracuję zarówno z Klientami indywidualnymi jak i organizacjami. Moją misją jest wspieranie zarówno firm w stworzeniu warunków sprzyjających zaangażowaniu pracowników, jak i wspieranie pracowników w budowaniu satysfakcji i poczucia sensu własnej pracy. Uczę zdrowego zrównoważonego podejścia do niej, co przekłada się na wymierne, pozytywne korzyści także dla organizacji.  

Ukończyłam studia podyplomowe „Job Coaching, profesjonalne doradztwo zawodowe” na SWPS. Umiejętności z zakresu coachingu na licznych kursach coachingowych w tym kursie organizowanym przez Pracownię Coachingu NOVO „Profesjonalny coach”, który jest programem ACTP, przygotowującym do certyfikacji na poziomie PCC przyznawanej przez organizację International Coach Federation.

Mam 15 lat doświadczenia zawodowego (w tym 10 lat stażu jako trener). W trakcie tego okresu doświadczyłam specyfiki pracy w międzynarodowej firmie, agencjach marketingowych i PR, firmie rodzinnej oraz fundacjach.  Obecnie prowadzę własną działalność. Na stałe współpracuję z Biurem Karier Politechniki Warszawskiej jako doradczyni zawodowa.

Opinie

Wydawałoby się, że spotkania polegające nie na dawaniu rad, a na zadawaniu pytań i na znajdywaniu przeze mnie odpowiedzi, to nic odkrywczego. Zwłaszcza jeśli sama je zadaję lub gdy usłyszane pytania są mi znane i bliskie. Nic bardziej mylnego. 

Praca z Anetą to była ciekawa podróż, podczas której razem zatrzymywałyśmy się przy poszczególnych znakach, a ja wybierałam kolejną drogę. Fajne było to, że mogłam wrócić i przyjrzeć się temu wszystkiemu raz jeszcze. 

Dowiedziałam się, że dla mnie najlepsza praca to taka, do której sama dochodzę. Czuję się wtedy bardziej niezależna i dorosła. A właśnie na spotkaniach z Tobą ustaliłam, że chcę być dorosła. 

Co prawda nie czuję się jeszcze „pełnoletnia”, ale idzie ku lepszemu. Za co dziękuję. 

Nel

Fotograf

Należę do osób, którym czasem z trudem idzie wydobycie i zachwalenie swoich  mocnych stron.  Spotkanie z Anetą pomogło mi  odkryć i spisać to, czym mogłabym wzbogacić firmę przyszłego pracodawcy.

W trakcie rozmowy z Anetą wspólnie wydobyłyśmy to, co w moim doświadczeniu jest najcenniejsze,  a także dawałoby mi osobistą satysfakcję. Serdecznie polecam współpracę z Anetą – warto!

Julia

Specjalista

Profesjonalna i skuteczna. Pani Aneta potrafi zdziałać cuda pracując na nowoczesnych narzędziach. Szczególnie polecam sceptykom usług doradczo-coachingowych!!

Karolina

Kierownik Projektu

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz umówić się na darmową konsultację, skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

Oświadczenie RODO

5 + 12 =

Telefon

+48 501 581 383

Email

aneta.dreksler@fajnopracuj.pl