Pomagamy z przyjemnością pracować!

Praca jest jednym z ważniejszych elementów naszego życia. Czy chcemy tego, czy nie, wpływa znacząco na nasze życie osobiste, dlatego istotne jest by wiązała się ona z przyjemnymi emocjami. Nasza satysfakcja z pracy nie tylko wpływa pozytywnie na inne aspekty naszego życia, ale i na sukces i skuteczność organizacji w której pracujemy. Firmy, w których pracują zadowoleni ludzie lepiej prosperują. 

BLOG

Kobieta zadowolona ze swojej pracy
Fajnopracuj_logo

Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Dla Ciebie, jeśli:

masz trudności w swojej pracy i nie planujesz w najbliższym czasie jej zmiany, ale marzysz o tym, by z większą przyjemnością do niej chodzić

s

masz trudności w pracy i bardzo chcesz ją zmienić, ale nie możesz się do tego zabrać

chcesz poczuć sens i satysfakcję z tego co robisz

Dla Twojej firmy, jeśli chcesz:

>

zwiększyć zaangażowanie swoich pracowników

?

Zmniejszyć fluktuację kadr

R

zwiększyć tym samym przewagę konkurencyjną firmy

Nasza filozofia

Praca wpływa znacząco na nasze życie osobiste

Nasza satysfakcja z pracy przekłada się w pewnym stopniu na poczucie dobrostanu w innych sferach życia. Każdy jednak czerpie ją z czegoś innego, każdy inaczej ją rozumie, dlatego nie można wszystkich mierzyć jedną miarą. Warto wsłuchiwać się w indywidualne potrzeby pracowników i zagospodarować przestrzeń do ich realizacji.

Organizacje to przede wszystkim ludzie, którzy ją tworzą.

Jedyną słuszną postawą w zarządzaniu pracownikami jest ta oparta na zasadzie WIN – WIN (czyli wygrana – wygrana).  Wierzymy, że warto znaleźć wspólny język, zrozumieć wzajemne potrzeby, gdyż dopiero to może wytworzyć synergię i pchnąć firmę do niebywałego sukcesu. Firmy, w których pracują zadowoleni ludzie lepiej prosperują.

Chcemy by na rynku pracy zaszła zmiana.

Zadowolony pracownik to dobrze funkcjonująca firma, a zmianę ku temu należy wprowadzać z dwóch stron. Od każdej indywidualnej osoby i od zarządzania organizacją. Te dwie perspektywy w pewnym momencie się spotykają.

Jeśli masz więcej pytań lub chcesz umówić się na darmową konsultację, skontaktuj się z nami za pomocą formularza:

Oświadczenie RODO

13 + 14 =

Telefon

+48 501 581 383

Email

aneta.dreksler@fajnopracuj.pl